Promocja! BOSCH Sanabelle Kitten 10kg Zobacz większe

BOSCH Sanabelle Kitten 10kg

Nowy

PROMOCJA

Karma dla kotów rosnących i dla kotek ciężarnych i karmiących, wspomaga harmonijny wzrost, bogata w witaminy i substancje odżywcze, z mięsem drobiowym i kwasami Omega 3 i 6, teraz w nowym opakowaniu

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

132,52 zł

-22%

169,90 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Sucha karma dla kociąt oraz kotek w okresie ciąży i karmienia.

Charakterystyka karmy dla kociąt

Sanabelle z ulepszoną recepturą -  ekstra dodatkiem świeżego drobiu (min. 20%) jest wytwarzany bez zbóż zawierających gluten, a dzięki wysokiej koncentracji składników odżywczych zapewnia optymalny rozwój młodych organizmów.

Jest także idealnym pełnowartościowym pożywieniem dla kotek w ciąży, szczególnie od 3-4 tygodnia, kiedy zapotrzebowanie na substancje odżywcze zaczyna być wyraźnie zwiększone. Kotka ma także możliwość stworzenia rezerw pokarmowych, które pozwolą jej na wytworzenie wartościowego mleka i wykarmienie nawet dużych miotów. Karmiące kotki mają najwyższe wymagania w kwestii koncentracji składników odżywczych i właściwego zbilansowania pożywienia. Instynktownie czując, że Sanabelle KITTEN zapewnia idealną podstawę do wykarmienia potomstwa, zjadają ją wyjątkowo chętnie.

W pierwszych tygodniach życia kociąt podawaj namoczone (w ciepłej wodzie lub mleku dla kociąt), podzielone na 4 – 6 posiłków dziennie. W miarę wzrostu kociąt ilość posiłków można zmniejszyć do 2-3 dziennie, podawanych w suchej postaci lub po prostu pozostawiać miskę napełnioną, aby pobierały pokarm według własnych potrzeb.

Wysoka koncentracja doskonale przyswajalnych składników odżywczych i witamin jest najważniejszym kryterium szybkiego i równomiernego rozwoju kociąt na każdym etapie ich życia.

Składniki karmy Sanabelle

Świeży drób (min. 20 %), ryż, sproszkowane mięso drobiowe, tłuszcz zwierzęcy, sproszkowane mięso, sorgo, wątróbka (suszona), białka ziemniaczane, hydrolizowane buałko, mięso suszone i odtłuszczone, sproszkowane ryby, pulpa buraczana (bez cukru), proso złote, siemię lniane, suszone drożdże piwowarskie, olej rybny, węglan wapnia, chlorek potasu, borówka brusznica (suszona), borówka czarna (suszona), sproszkowane muszle zielonych małży (źródło glukozaminy i siarczanu chondroityny), sproszkowana cykoria, kwiaty nagietka (suszone), ekstrakt z juki (suszony). 

Analiza składu

Białko 34%, surowy tłuszcz 21,5%, surowe włókno 2%, popiół 6,6%, wapń 1,25 %, fosfor 1%, magnez 0,08%.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

BOSCH Sanabelle Kitten 10kg

BOSCH Sanabelle Kitten 10kg

PROMOCJA

Karma dla kotów rosnących i dla kotek ciężarnych i karmiących, wspomaga harmonijny wzrost, bogata w witaminy i substancje odżywcze, z mięsem drobiowym i kwasami Omega 3 i 6, teraz w nowym opakowaniu

Napisz opinię