O nas

Siedziba naszej firmy znajduje się w Konstantynowie Łódzkim. Od lat prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości produktów dla psów i kotów. Działamy na terenie całej Polski, 24 godziny na dobę.

Wyróżniamy się przede wszystkim rozsądnymi cenami. Jesteśmy najtańszym sklepem internetowym dla kotów. Sami kochamy te zwierzęta i podzielamy pogląd Leonardo DaVinci, że nawet najmniejszy kot jest arcydziełem. Znajdziesz u nas między innymi: najtańszą karmę (między innymi saszetki, karma Sanabelle), witaminy, Benek żwirek oraz wędki teleskopowe i inne zabawki dla kotów. Proponujemy także poidełka i miski,
drapaki, obroże, transportery, legowiska dla kotów, kuwety i akcesoria związane z pielęgnacją. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów. Chcemy, aby służyły Twoim podopiecznym przez lata. Co więcej, wszystkim miłośnikom kotów proponujemy gadżety z kotami.

Poza tym, że jesteśmy sklepem z jedzeniem i produktami dla kotów, nasza oferta powinna zadowolić wszystkich właścicieli psów. Jeśli szukasz najtańszego sklepu dla zwierząt, to trafiłeś pod właściwy adres. Proponujemy legowiska, transportery, obroże i smycze dla naszych najlepszych przyjaciół. Zabawki, które znajdziesz w ofercie I-pupil, pozwolą Wam na wiele godzin niezapomnianej zabawy podczas spacerów. Oczywiście polecamy także karmę dla psów — suchą, mokrą oraz przysmaki i witaminy. Proponujemy karmy dobre dla różnych ras, dla starszych i młodszych czworonogów. Stawiając na produkty z naszego najtańszego sklepu dla zwierząt, możesz mieć pewność, że Twój pupil będzie rósł zdrowo.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawiązane z dostępnością produktów i nie tylko, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.